- Reklama -finance

Nejnovější články

Ostatní právě čtou

Jak výběr vhodné matrace ovlivní váš zdravý život

Dobrý spánek je klíčovým faktorem pro zdravý život. Proto...

Kameny ve znamení střelce

Ke znamení střelce patří minerální kameny, kterými jsou obsidán,...

Chcete si zjednodušit život? Představujeme vám systém inteligentní domácnosti!

V Novém bydlení se moderátor Vlado Voštinár setká s...

Potřebujete prosvětlit tmavou místnost? Stačí učinit tento zásadní krok

Moderátor Vlado Voštinár přivítá v pořadu Nové bydlení mladou...

Chcete mít teplo v domě bez topení

​Rodina žijící v Rakousku se rozhodla přestěhovat zpět na...

Jak vybrat sedačku

Umístění rohové sedačky v bytě je zajímavým řešením, které umožňuje maximální využití prostoru. Stále více lidí si to uvědomuje, a proto popularita rohových sedaček roste. Moderní sedačky lze rozkládat, takže vytvářejí místo nejen pro relax, ale i pro spaní. Sedačka tak dobře poslouží jako náhradní lůžko pro hosty nebo v případě, že obývací pokoj funguje i jako ložnice.

Při výběru sedačky byste si měli nejprve určit účel použití. Zamyslete se nad tím, zda jde jen o odpolední odpočinek nebo o vytvoření místa pro noční spánek. Mějte také na paměti, že sedačka zabírá největší prostor v místnosti, ve které je umístěna, a proto přizpůsobte její velikost prostoru, který máte k dispozici. Nezapomeňte, že nejdůležitější je pohodlí a funkčnost. V nabídce sítě Merkury Market naleznete cenově výhodné sedací soupravy.

Z JAKÉHO MATERIÁLU BY MĚLA BÝT SEDAČKA?
Moderní sedačky jsou vyrobeny z různých materiálů. Samozřejmě, čalounění by mělo být estetické, ale nesmíme zapomínat ani na to, aby bylo co možná nejvyšší kvality. Nejlepší je, pokud je čalounění snadno čistitelné a je odolné vůči přetržení a poškození. Můžete si vybrat z různých druhů textilií, přírodní kůže nebo umělé kůže. Kožené sedačky vytvářejí luxusní vzhled prostoru a rovněž jsou vhodné pro osoby alergické na prach nebo roztoče. Na domácí čištění jsou dostupné přípravky na bázi suché pěny. Při nákupu sedací soupravy vám vhodné přípravky doporučí prodejce v obchodě Merkury Market.

DO KTERÉHO POKOJE UMÍSNIT SEDAČKU?
Správná odpověď se zdá být jen jedna – do obývacího pokoje. I když stejně praktické řešení je umístit sedačku s funkcí spánku do menší místnosti. Tento nábytek kombinuje funkci pohovky a postele, což umožňuje vytvoření volného místa v místnosti. Avšak nic vám nebrání umístit sedačku v jídelně nebo v dětském pokoji. Mějte však na paměti, že všechny prvky zařízení by měly být v harmonii a sedačka by neměla narušovat integritu bytu.

المادة السابقةJak vybrat kuchyňskou linku?
المقالة القادمة10 rad, na co si dát pozor při koupi bytu či domu
- Reklama -finance