- Reklama -finance

Nejnovější články

Ostatní právě čtou

Jak výběr vhodné matrace ovlivní váš zdravý život

Dobrý spánek je klíčovým faktorem pro zdravý život. Proto...

Kameny ve znamení střelce

Ke znamení střelce patří minerální kameny, kterými jsou obsidán,...

Chcete si zjednodušit život? Představujeme vám systém inteligentní domácnosti!

V Novém bydlení se moderátor Vlado Voštinár setká s...

Potřebujete prosvětlit tmavou místnost? Stačí učinit tento zásadní krok

Moderátor Vlado Voštinár přivítá v pořadu Nové bydlení mladou...

Chcete mít teplo v domě bez topení

​Rodina žijící v Rakousku se rozhodla přestěhovat zpět na...

Přírodní odstíny, ořechové dřevo a zlaté akcenty spolu tvoří dokonalý soulad

Rodinný dům v Dolním Kubíně dostal díky slovenským designérům novou tvář. Výsledkem jejich práce je elegantní a nadčasový prostor, ve kterém si své místo našli také kontrasty.

Základem interiéru jsou krémové a zemité odstíny. Právě tyto jemné barvy daly vyniknout ořechovým odstínům dřevěných prvků a různým designovým kouskům. Za zmínku stojí například designová svítidla a skleněná díla umělkyně Gordany Turuk.

Otevřený prostor
Vzdušnost a světlost prostoru doplnili designéři vhodnými zařizovacími prvky. Snažili se přitom podpořit linie otevřenosti perspektivy. V obývacím pokoji dominuje sedačka ve tvaru L doplněná jednoduchým konferenčním stolkem. Obývací prostor je vymezen kobercem. U kuchyně vsadili designéři na bílou, nechybí kuchyňský ostrov a jídelní stůl. Ten je doplněn židlemi ve výrazné zelené barvě, což do prostoru vnáší další příjemný kontrast.

Kontrasty v ložnici, čisté linie v koupelně
Ložnice je navržena v odstínech krémové a zelené barvy s doplňkovým zlatým akcentem ve formě designových svítidel nad nočními stolky. Samozřejmostí je kosmetický stolek doplněný praktickým poufem k sezení. Prostor ložnice zjemňují záclony a závěsy.

Design si našel své uplatnění iv koupelně, a to zejména ve formě zavěšených svítidel nad umyvadlovou skříňkou. Optické zvětšení prostoru designéři dosáhli díky obdélníkovému zrcadlu ve zlatém rámu. Zmínit lze i průhledný sprchový kout, jehož čisté linie se do prostoru koupelny dokonale hodí.

المادة السابقةJídelní židle, která si sedne
المقالة القادمةInteriér v minimalistickém stylu
- Reklama -finance