- Reklama -finance

Nejnovější články

Ostatní právě čtou

Využijte neodolatelnou nabídku na smartphone vivo V40 SE

Elegantní smartphone přináší kombinaci excelentní řemeslné práce a cenové...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Optimalizace obsahu a technického nastavení pro lepší výsledky

SEO služby od agentury jsou důležitým nástrojem pro zlepšení...

vivo X100 Pro: nový fotomobil s unikátní výbavou na českém trhu

Společnost vivo opět posouvá hranice profesionálního fotografování do kapsy....

Víte, jak správně a realisticky nastavit finanční cíle, abyste jich dosáhli?

Finanční nezávislost a zajištění. Pojmy, které zná snad každý,...

Režim náhradního plnění, k čemu slouží?

Společnosti mohou využívat tzv. režim náhradního plnění. O co se jedná a jakou formu nabízí společnost TENTino?

Co je to náhradní plnění

Režim tzv. náhradního plnění je jednou z forem plnění povinného podílu v zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Má-li zaměstnavatel více než 25 zaměstnanců, musí ze zákona zaměstnávat právě osoby se zdravotním postižením.

Pokud tak nemůže činit, povinný podíl může nahradit právě systémem náhradního plnění, tedy odebírat služby či výrobky od zaměstnavatelů s více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením, nebo od OSVČ se zdravotním postižením.

Další alternativou je odvést povinný odvod do státního rozpočtu. To ale nemusí být finančně výhodné. Navíc samotná firma získá pro sebe díky náhradnímu plnění využitelné zboží nebo službu a zároveň se tak stále podporuje původní myšlenka zaměstnávat osoby s handicapem, ale v podmínkách firem, pro které to je prakticky reálné.

Jak probíhá náhradní plnění u TENTino

Společnost TENTino se zaměřuje právě na segment párty stanů, její zakladatel Pavel Hašek má v tomto segmentu dlouholeté zkušenosti. Společnost proto nabízí různé velikosti jednotlivých provedení, konkrétně to může být velký skládací stan v rozměru 3 x 6 m, který využijete i na komerční aktivity, ale i nejmenší nůžkové párty stany 3 x 3 m pro soukromé účely.

V současné době tato firma přináší i možnost odběru párty stanů a vybraného příslušenství právě v režimu náhradního plnění. Podstatná část montáží konstrukcí do půdorysné plochy 36 m2 probíhá ve spolupráci s Výrobním družstvem invalidů SKOK Praha.

Vše je však zapotřebí dojednat individuálně. Ne všechny položky lze do režimu náhradního plnění zahrnout. Limitován je tento požadavek praktickými možnostmi výrobního družstva SKOK.

A pozor, doba dodání je u položek, které tímto způsobem dodat lze, standardně delší. Může to být až 14 dnů, vzhledem k tomu, že lze objednávku s tímto statusem považovat za montáž na zakázku dle konkrétního přání klienta.

- Reklama -finance