- Reklama -finance

Nejnovější články

Ostatní právě čtou

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Optimalizace obsahu a technického nastavení pro lepší výsledky

SEO služby od agentury jsou důležitým nástrojem pro zlepšení...

vivo X100 Pro: nový fotomobil s unikátní výbavou na českém trhu

Společnost vivo opět posouvá hranice profesionálního fotografování do kapsy....

Víte, jak správně a realisticky nastavit finanční cíle, abyste jich dosáhli?

Finanční nezávislost a zajištění. Pojmy, které zná snad každý,...

Jak probíhá dědické řízení, když jde o dluhy?

Když nám zemře někdo blízký, málokdy máme sílu a...

vivo X100 Pro: nový fotomobil s unikátní výbavou na českém trhu

Společnost vivo opět posouvá hranice profesionálního fotografování do kapsy. Nový smartphone vyvinutý ve spolupráci se společností ZEISS přináší smartphone, díky kterému můžete svou zrcadlovku nechat v klidu doma, a přesto v profesionální kvalitě zachytíte všechny klíčové momenty z cest i každodenního života.

Výzvou pro vývojáře tentokrát bylo focení z velké blízkosti i velké dálky. Ať už tedy budete fotit panorama nebo květiny na procházce v přírodě, díky mnoha možnostem ohniskových vzdáleností a podpoře použitého softwaru se nemusíte bát o zachování perfektní kvality i při přiblížení 6x až 10x.

Inovativní novinkou zařízení je plovoucí teleobjektiv s certifikací ZEISS APO zaručující přísný standard optických expertů pro objektivy. Díky němu jsou barevné vady, jako jsou odchylky barevnosti a barevné skvrny na vysoce kontrastních místech, maximálně potlačovány pro dosažení prvotřídních výsledků. Tím se mimochodem chlubí jako vůbec první mobilní telefon na světě. Kromě toho disponuje X100 Pro dvěma dalšími 50 Mpx objektivy – superširokoúhlým a palcovým hlavním fotoaparátem.

Milovníky západů a východů slunce potěší funkce vivo Imaging Engine, která dokáže automaticky rozpoznat tyto mimořádně kouzelné momenty pro fotografování díky automatické detekci barev. Na své si přijdou i tvůrci videí – vivo X100 Pro podporuje 4k filmové portrétní video, které lze rovnou upravit v integrované aplikaci.

Výkonu na rozdávání

Model X100 Pro je poháněn dvěma čipy – nejnovějším obrazovým čipem V3 a procesorem Dimensity 9300, jenž se může pochlubit osmi jádry a oproti svému předchůdci tak představuje obrovský výkonnostní skok. Během dne vás podrží i díky vysokokapacitní baterii v podání 5 400 mAh a možností bezdrátového nabíjení. Pro plynulý uživatelský výkon je smartphone vybaven nejnovějším operačním systémem Funtouch OS 14, který má širokou škálu možností personalizace a zabezpečení.

Vylepšený zážitek ze sledování obsahu na X100 Pro je zaručen díky LTPO displeji, který je šetrný k vašemu zraku. Displej je navíc vybaven větší zobrazovací plochou, která je vždy zapnutá a má velkou světelnost, což zajišťuje skvělou viditelnost i za jasného slunečního světla.

Smartphone X100 Pro je navíc velmi elegantní a odolný. Charakteristickým designovým prvkem je prstenec kolem objektivů, který je inspirovaný srpkem měsíce. Výběr prvotřídních materiálů zajišťuje odolnost – smartphone je odolný proti opotřebení, vysokým teplotám, korozi a také vůči vodě a prachu podle normy IP68.

X100 Pro se do Evropy dodává v černé barvě Asteroid Black. V České republice je nový model dostupný od 30. ledna s doporučenou maloobchodní cenou 26 999 korun. U vybraných prodejních partnerů navíc k nákupu získáte jako dárek bezdrátová sluchátka TWS 2 ANC Blue v hodnotě 2999 korun.  

- Reklama -finance