- Reklama -finance

Nejnovější články

Ostatní právě čtou

Marek Jankulovski: Fotbalový virtuos a ambasador značky FERATT Pánská móda

Marek Jankulovski, jméno, které v českém fotbale rezonuje s...

Využijte neodolatelnou nabídku na smartphone vivo V40 SE

Elegantní smartphone přináší kombinaci excelentní řemeslné práce a cenové...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Optimalizace obsahu a technického nastavení pro lepší výsledky

SEO služby od agentury jsou důležitým nástrojem pro zlepšení...

vivo X100 Pro: nový fotomobil s unikátní výbavou na českém trhu

Společnost vivo opět posouvá hranice profesionálního fotografování do kapsy....

Využijte neodolatelnou nabídku na smartphone vivo V40 SE

Elegantní smartphone přináší kombinaci excelentní řemeslné práce a cenové dostupnosti, včetně prvotřídních materiálů a funkcí, vlastnosti dříve charakteristické pouze pro high-end zařízení. To vše přináší nové vivo V 40 SE.

Model V40 SE představuje aktuálního zástupce cenově dostupné, avšak technologicky bohaté řady V od společnosti vivo. Řada V se dlouhodobě vyznačuje inovativními přístupy, které umožňují uživatelům získat moderní technologie bez kompromisů za atraktivní ceny. V40 SE zaujme svým exkluzivním a luxusním designem, který je obvykle spojen s vyššími řady. Pro ty, kteří preferují originalitu, je k dispozici verze ve fialové barvě nazvaná Purple Leather, využívající inovativní materiál Eco Leather.

Díky inovativnímu použití veganské kůže je telefon nejen stylovým doplňkem, ale také praktickým řešením pro snadné ovládání a ochranu proti zašpinění. Telefon prošel náročným testováním v laboratorních podmínkách, které simulovalo opakované vytahování telefonu z kapsy. Přesto si zachoval svůj půvabný vzhled bez stop od tkaniny. Tuto vlastnost ocení i ti, kteří telefon používají v kuchyni, kde hrozí nebezpečí rozlití omáčky nebo vína. Veganská kůže také přispívá k pohodlnějšímu držení telefonu.

Pokud preferujete elegantnější vzhled, můžete se rozhodnout pro černou variantu. Ta používá kompozitní plast namísto veganské kůže, ale neztrácí tím nic ze svého šarmu. Díky svým elegantním detailům a lesklému povrchu zůstává telefon atraktivní a zaujme okolí stejně jako jeho odvážnější verze.

V40 SE nabízí mnohem více než jen atraktivní design. Pohání ho výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 4 druhé generace, který ve spojení s bohatou operační pamětí zajišťuje plynulý chod a vysoký výkon. Displej typu AMOLED s vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje neuvěřitelně ostrý obraz a plynulý zážitek při sledování obsahu. Díky úspornému procesoru a velké baterii s kapacitou 5000 mAh můžete telefon používat déle. A pokud přeci jen budete potřebovat nabíjet, technologie FlashCharge vám zajistí, že smartphone bude připraven zpět do akce za pár minut. Fotografické schopnosti V40 SE jsou rovněž pozoruhodné, s předním fotoaparátem a trojitým systémem zadních kamer, které zahrnují širokoúhlý objektiv pro zachycení širších záběrů. Vivo přináší i bohaté možnosti softwarové podpory, filtrů a efektů, které umožní maximální kreativitu při každodenním focení. Vivo V40 SE se stane vaším nejlepším společníkem, ať už jste kdekoli a děláte cokoli.

Fotbalová horečka vrcholí

K nákupu atraktivního smartphonu s doporučenou cenou 6999 korun navíc u vybraných prodejců získáte jako dárek bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku TWS 3e ANC v hodnotě 1499 korun a nabíjecí adaptér FlashCharge v hodnotě 439 korun. Společnost vivo si pro vedle toho připravila soutěž na instagramovém profilu @vivo_Czech o spoustu cen s tématikou mistrovství Evropy ve fotbale a soutěž o 2 lístky na utkání Nizozemska s Rakouskem! Sledujte jej tedy, ať vám nic zásadního neuteče.

- Reklama -finance